Artikelcode (SKU): 682086 SKU leverancier: HAEVTG001006002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682086
EAN 5410439472739
SKU leverancier HAEVTG001006002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM