Artikelcode (SKU): 682087 SKU leverancier: HAEVTG001006002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682087
EAN 5410439472746
SKU leverancier HAEVTG001006002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM