Artikelcode (SKU): 682088 SKU leverancier: HAEVTG001006003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682088
EAN 5410439472753
SKU leverancier HAEVTG001006003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM