Artikelcode (SKU): 682090 SKU leverancier: HAEVTG001008001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682090
EAN 5410439472777
SKU leverancier HAEVTG001008001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM