Artikelcode (SKU): 682091 SKU leverancier: HAEVTG001008001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682091
EAN 5410439472784
SKU leverancier HAEVTG001008001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM