Artikelcode (SKU): 682092 SKU leverancier: HAEVTG001008001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682092
EAN 5410439472791
SKU leverancier HAEVTG001008001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM