Artikelcode (SKU): 682093 SKU leverancier: HAEVTG001008001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682093
EAN 5410439472807
SKU leverancier HAEVTG001008001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM