Artikelcode (SKU): 682094 SKU leverancier: HAEVTG001008001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682094
EAN 5410439472814
SKU leverancier HAEVTG001008001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM