Artikelcode (SKU): 682095 SKU leverancier: HAEVTG001008002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682095
EAN 5410439472821
SKU leverancier HAEVTG001008002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM