Artikelcode (SKU): 682096 SKU leverancier: HAEVTG001008002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682096
EAN 5410439472838
SKU leverancier HAEVTG001008002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM