Artikelcode (SKU): 682097 SKU leverancier: HAEVTG001008002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682097
EAN 5410439472845
SKU leverancier HAEVTG001008002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM