Artikelcode (SKU): 682098 SKU leverancier: HAEVTG001008002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682098
EAN 5410439472852
SKU leverancier HAEVTG001008002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM