Artikelcode (SKU): 682099 SKU leverancier: HAEVTG001008002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682099
EAN 5410439472869
SKU leverancier HAEVTG001008002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM