Artikelcode (SKU): 682100 SKU leverancier: HAEVTG001008003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 682100
EAN 5410439472876
SKU leverancier HAEVTG001008003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM