Artikelcode (SKU): 130300 SKU leverancier: PFEVTG001005001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130300
EAN 5410439701969
SKU leverancier PFEVTG001005001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM