Artikelcode (SKU): 679932 SKU leverancier: PFEVTG001005001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679932
EAN 5410439701976
SKU leverancier PFEVTG001005001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 25 "
Diameter 5 MM