Artikelcode (SKU): 161953 SKU leverancier: PFEVTG001006001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 161953
EAN 5410439702027
SKU leverancier PFEVTG001006001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM