Artikelcode (SKU): 130301 SKU leverancier: PFEVTG001006001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130301
EAN 5410439702034
SKU leverancier PFEVTG001006001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM