Artikelcode (SKU): 130302 SKU leverancier: PFEVTG001006001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130302
EAN 5410439702041
SKU leverancier PFEVTG001006001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM