Artikelcode (SKU): 679937 SKU leverancier: PFEVTG001006001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679937
EAN 5410439702058
SKU leverancier PFEVTG001006001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM