Artikelcode (SKU): 679938 SKU leverancier: PFEVTG001006001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679938
EAN 5410439702065
SKU leverancier PFEVTG001006001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM