Artikelcode (SKU): 679939 SKU leverancier: PFEVTG001006002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679939
EAN 5410439702072
SKU leverancier PFEVTG001006002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM