Artikelcode (SKU): 130303 SKU leverancier: PFEVTG001006002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130303
EAN 5410439244053
SKU leverancier PFEVTG001006002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM