Artikelcode (SKU): 130304 SKU leverancier: PFEVTG001006002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130304
EAN 5410439359320
SKU leverancier PFEVTG001006002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM