Artikelcode (SKU): 130305 SKU leverancier: PFEVTG001006002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130305
EAN 5410439359337
SKU leverancier PFEVTG001006002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM