Artikelcode (SKU): 679940 SKU leverancier: PFEVTG001006002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679940
EAN 5410439359344
SKU leverancier PFEVTG001006002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM