Artikelcode (SKU): 679941 SKU leverancier: PFEVTG001006003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679941
EAN 5410439359351
SKU leverancier PFEVTG001006003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 30 "
Diameter 6 MM