Artikelcode (SKU): 130309 SKU leverancier: PFEVTG001010001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130309
EAN 5410439437530
SKU leverancier PFEVTG001010001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM