Artikelcode (SKU): 679952 SKU leverancier: PFEVTG001010001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679952
EAN 5410439437547
SKU leverancier PFEVTG001010001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM