Artikelcode (SKU): 679953 SKU leverancier: PFEVTG001010001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679953
EAN 5410439437554
SKU leverancier PFEVTG001010001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM