Artikelcode (SKU): 679954 SKU leverancier: PFEVTG001010001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679954
EAN 5410439437561
SKU leverancier PFEVTG001010001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM