Artikelcode (SKU): 130310 SKU leverancier: PFEVTG001010001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130310
EAN 5410439437578
SKU leverancier PFEVTG001010001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM