Artikelcode (SKU): 679955 SKU leverancier: PFEVTG001010002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679955
EAN 5410439437585
SKU leverancier PFEVTG001010002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM