Artikelcode (SKU): 679956 SKU leverancier: PFEVTG001010002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679956
EAN 5410439437592
SKU leverancier PFEVTG001010002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM