Artikelcode (SKU): 679957 SKU leverancier: PFEVTG001010002403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679957
EAN 5410439437608
SKU leverancier PFEVTG001010002403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 240 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM