Artikelcode (SKU): 130311 SKU leverancier: PFEVTG001010002603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130311
EAN 5410439437615
SKU leverancier PFEVTG001010002603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 260 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM