Artikelcode (SKU): 679958 SKU leverancier: PFEVTG001010002803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679958
EAN 5410439437622
SKU leverancier PFEVTG001010002803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 280 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM