Artikelcode (SKU): 679959 SKU leverancier: PFEVTG001010003003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679959
EAN 5410439437639
SKU leverancier PFEVTG001010003003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 300 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM