Artikelcode (SKU): 679960 SKU leverancier: PFEVTG001010003203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679960
EAN 5410439437646
SKU leverancier PFEVTG001010003203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 320 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM