Artikelcode (SKU): 679961 SKU leverancier: PFEVTG001010003403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679961
EAN 5410439437653
SKU leverancier PFEVTG001010003403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 340 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM