Artikelcode (SKU): 679962 SKU leverancier: PFEVTG001010003603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679962
EAN 5410439437660
SKU leverancier PFEVTG001010003603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 360 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM