Artikelcode (SKU): 679963 SKU leverancier: PFEVTG001010003803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679963
EAN 5410439437677
SKU leverancier PFEVTG001010003803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 380 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM