Artikelcode (SKU): 679964 SKU leverancier: PFEVTG001010004003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679964
EAN 5410439437523
SKU leverancier PFEVTG001010004003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 400 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 10 MM