Artikelcode (SKU): 130307 SKU leverancier: PFEVTG001008001003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130307
EAN 5410439437363
SKU leverancier PFEVTG001008001003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 100 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM