Artikelcode (SKU): 130308 SKU leverancier: PFEVTG001008001203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 130308
EAN 5410439437370
SKU leverancier PFEVTG001008001203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 120 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM