Artikelcode (SKU): 169520 SKU leverancier: PFEVTG001008001403
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169520
EAN 5410439437387
SKU leverancier PFEVTG001008001403
Merk PGB FASTENERS
Lengte 140 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM