Artikelcode (SKU): 169521 SKU leverancier: PFEVTG001008001603
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169521
EAN 5410439437394
SKU leverancier PFEVTG001008001603
Merk PGB FASTENERS
Lengte 160 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM