Artikelcode (SKU): 169522 SKU leverancier: PFEVTG001008001803
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169522
EAN 5410439437400
SKU leverancier PFEVTG001008001803
Merk PGB FASTENERS
Lengte 180 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM