Artikelcode (SKU): 169523 SKU leverancier: PFEVTG001008002003
Specificaties
Artikelcode (SKU) 169523
EAN 5410439437417
SKU leverancier PFEVTG001008002003
Merk PGB FASTENERS
Lengte 200 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM