Artikelcode (SKU): 679942 SKU leverancier: PFEVTG001008002203
Specificaties
Artikelcode (SKU) 679942
EAN 5410439437424
SKU leverancier PFEVTG001008002203
Merk PGB FASTENERS
Lengte 220 MM
Aandrijving T 40 "
Diameter 8 MM